Hakkımızda

Hakkımızda

Uluslararası kalite sertifikalarımızla tüm Dünya’dayız...

İSTEK olarak, 1982 yılından bugüne insanı ve tabiatı önemseyen, ürün ve hizmet anlayışımızla sektörümüzde önde gelen markalardan biri olan firmamız, hayatınızı kolaylaştıracak ve hayata değer katacak projelere destek vermeyi; her geçen gün enerji ve su kaynaklarımız azalırken, geliştirdiğimiz ürünler sayesinde maksimum enerji tasarrufu sağlayarak, sürdürülebilir geleceğe ve bütçenize katkı sağlamayı misyon edinen bir kuruluşuz.

Bugün, üretim tesislerimizde, 20 farklı tip ve modelde, yıllık 500.000 m2 güneş kollektörü ve ekipmanlarının üretimi yapılabilmektedir. Yurt dışında 5 Kıtada 30 ülkeye ihracat ve yurt genelinde oluşturulan içi satış ağına sahiptir.

Ulusal ve uluslararası dolaşıma uygun, tüm kalite standartlarına sahip olan firmamız, 35 yılı aşkın üretim tecrübesi ile kullanıcılarına sunduğu urun kalitesi sayesinde uzun yıllar tercih sebebi haline gelmiştir. İmalat ve satışın yanı sıra, danışmanlık ve proje hizmetleri ile yurt içi ve yurt dışında güneş enerji sektörünün gelişmesine önemli katkılar sağlayan firmamız, Ar-Ge & Ür-Ge faaliyetlerine hız kesmeden devam etmektedir.

Her zaman teknoloji, kalite ve fiyat noktasında en iyi ve uygun urunu sunmayı ilke edinen İSTEK, daha iyi ve konforlu bir yaşam için alternatif çözümler sunmaya devam edecektir.

Misyonumuz: Firmamız dinamik kadrosuyla, Türkiye’nin yükselen hedeflerine katkıda bulunmak, hizmet verdiği Güneş Enerji sektöründe yenilikçi ve teknolojik ürünler geliştirerek, sektör liderliğini elde etmektir. Bu misyona İstek hizmet etmek için rekabetçi, kurumsallaşmış, yatırım gücü olan, değişimlere hızlı ve sağlıklı tepkiler verebilen bir şirket olarak varlığını devam ettirmeyi amaçlamaktadır.

Vizyonumuz: Güneş enerji sektöründe Türkiye sınırları içindeki lider firma olmak, dünya ya bu hedefi taşımak ve 2023 yılında İstek markasının dünyanın en değerli ilk 500 markası arasında yer alması sağlamaktır. Değerlerimiz: Dürüstlük, Yenilikçilik, Samimilik, Güvenilirlik ve Adil & Şeffaflık

istek Enerji
01

Mersin Entegre Şehir Hastanesi

Mersin Entegre Şehir Hastanesi Toroslar / Mersin
02

Ephesia Beach Hotel

Ephesia Beach Hotel Kuşadası / Aydın
03

TFF Hasan Doğan Milli Takımlar Kamp ve Eğitim Tesisleri

TFF Hasan Doğan Milli Takımlar Kamp ve Eğitim Tesisleri Riva / İstanbul